kurumsal

Biliyoruz, herkesin hayattan bir beklentisi var... Bizimse bu beklentilere cevap verecek özel bir sırrımız. Tasarımlarımızı yaparken, projelerimizi inşa ederken kendimizi sizin yerinize koyarak önce değişim, sonra yenilik yaratmak... Çünkü o beklentilere cevap vermek ve hayalleri gerçeğe dönüştürmek ancak yaşama değer katacak yeniliklerle mümkündür... Ama öylesine yeniliklerle değil. Çizgisi, konsepti ve mimarisiyle yapıya yepyeni bir soluk getirecek yeniliklerle...

KARYapı olarak biz, inşa ettiğimiz projelere sadece bir taş yığını ve beton kütlesi gözüyle bakmıyoruz. Bizim amacımız sadece demir, tuğla ve çimentonun bir araya getirildiği mekanlar inşa etmekten çok daha ötesi...

Bizim amacımız malzemesi huzur, mutluluk ve keyif olan yaşamlar tasarlayıp düşleri gerçekleştirmek... Bunu yaparken yarım asırlık zaman sürecinde lojistikten taş ocağı işletmeciliğine, madencilikten inşaat malzemeleri üretimine farklı sektörlerdeki faaliyetleriye ülkesinin gelişim ve kalkınmasına katkılar sağlayan KARGroup’u temsil etmenin sorumluluğuyla beklenen yaşam kalitesini ve hep aranılan o güven duygusunu yaşatmak.

KAR Group iştirakleri

image
image

İNSANA LAYIK PROJELERYAPI VE İNŞAAT SEKTÖRÜNÜ GELİŞTİRECEK STANDARTLAR

Çağdaş kent yaşamına örnek olacak projelerle insana layık olduğu yaşam standartlarını sunmak... Bunu yaparken insan için yapılabileceklerin sınırlarını zorlayarak kusursuz ve mükemmel yaşam alanları elde etmek.

Ve bu anlayışla sektöründe rol model olarak yerel ve global düzeyde yapı ve inşaat sektörünün gelişimine katkıda bulunmak. Ve tüm bu hedeflerle kazancını daima yatırıma dönüştürerek ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamak.

image
image

KÜLTÜREL DEĞERLERDEN EVRENSEL KRİTERLEREİNSAN İÇİN YAPILABİLECEKLERİN SINIRLARINI YENİDEN ÇİZMEK


Kültürel değerler üzerinden evrensel kriterlere ulaşıp ve bunlar üzerine yaşam konseptleri inşa ederek dünyaya açılan bir marka haline gelmek. İnsan için yapılabileceklerin sınırlarını yeniden çizerek bunları global bir boyuta taşımak.

image
image

SİZİ SİZ YAPANSAHİP OLDUĞUNUZ DEĞERLERDİR...

• Daima yenilikçi düşünmek
• Fark yaratabilmek
En iyisini hedeflemek
• Ekip ruhuna inanmak, takım olmak
• Sürekli gelişmeyi amaçlamak
• Çevreye ve topluma saygı duymak
• Gelişmeye, öğrenmeye ve yeniliğe açık olmak
• Kaliteden ödün vermemek
• Güvenilir ve dürüstlük olmak
• Faaliyetlerini sosyal sorumluluk bilinciyle sürdürmek
Müşteri odaklı hizmet etmek
• Çalışan, tedarikçi ve alt yükleniciler arasında sinerji yaratmak